MojAndroid

Už ste počuli o NASA? Že neviete, čo to je? Ak sa pozrieme na slovenský preklad, tak je to Národná agentúra pre letectvo a vesmír a sídli v USA. Donedávna bola vychýreným strediskom, odkiaľ ste mohli vidieť priame prenosy štartov raketoplánov.

NASA teraz prináša všetkým svojim fanúšikom, ktorí majú radi vesmír a bádanie v ňom aplikáciu, pod rovnomenným názvom NASA. Nájdete tu množstvo materiálov, informácií, fotografií a videí, ktoré potešia oko nejedného fanúšika modernej techniky na najvyššej úrovni a fanúšikov bádania vesmíru.

Aplikácia NASA ponúka „priamy pohľad do vesmíru“ prostredníctvom Android zariadení. Videá, fotografie, správy, projekty, výskumné misie, pozorovania vesmírnych úkazov, o tom všetkom a ešte viac sa dozviete práve vďaka tejto aplikácii. NASA neobišla ani svoje televízne alebo rozhlasové vysielanie, takže si stačí aplikáciu stiahnuť a nainštalovať a naladiť sa na „vesmírne vlny“.

Verzia: 1.74
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.74
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj, foto: aplikácia NASA, Google Play Store

10.8.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+