Multimediálne centrum XBMC pre Android v nightly buildoch

13. august 2012 2

Multimediálne centrum XBMC, známe z operačných systémom Linux, Windows a OS X, bolo prednedávnom sprístupnené aj pre Android. Išlo o prvú verejne dostupnú verziu, ktorá však obsahovala veľa chýb. Ak by ste chceli testovať aktuálnu verziu, museli by ste inštalačný súbor pre XBMC najskôr skompilovať z voľné dostupných zdrojových kódov, čo nie je práva najjednoduchšia úloha. Našťastie sa na XDA fóre našli developeri, ktorí to urobia za nás a budú prinášať najnovšie verzie aplikácie skompilované priamo z aktuálne dostupných zdrojových kódov XBMC.

Nightly buildy aplikácie, budú dostupné v dvoch verziách určených pre zariadenia s procesormi podporujúcimi inštrukcie NEON a na tie, ktoré ich nepodporujú – to sú najmä telefóny a tablety poháňané procesormi NVIDIA Tegra 2. Všetky buildy sú kompatibilné s Androidom 2.3 a vyšším.

Aktuálne skompilované súbory nájdete vždy na XDA fóre na tomto linku –>XBMC pre Android Nightlies<–. Ak sa ich rozhodnete nainštalovať, mali by ste pamätať na to, že ide o nightly buildy, ktoré môžu a aj budú obsahovať chyby. Tie by sa však s postupne s každou novou verziou mali odstraňovať.

Zdroj: XDA

Tagy :

Novinky zo sveta technológií boli vždy mojim koníčkom a preto som rád, že som sa stál súčasťou takých webov ako MôjAndroid.sk, MojiPhone.sk a samozrejme aj MôjWindows.sk. Ak budete chcieť poradiť, nezabudnite pridať svoje otázky na AndroidForum.sk

2

Podobné články

TOPlist TOPlist