Slovenská Android aplikácia: Účty od Slovenskej sporiteľne

15. Jún 2012 9

Slovenská sporiteľňa sa po predchádzajúcej aplikácii na uskutočňovanie platieb zamerala tentoraz na kompletný prehľad účtov v tejto banke priamo vo vašom Androide.

Aplikácia „Účty“ prináša podrobný prehľad o stave vášho účtu v Slovenskej sporiteľni. Prístup do aplikácie získate zadaním hesla a prihlasovacieho mena, doplnením je overenie pomocou PIN kódu. V aplikácii vidíte konkrétne transakcie, s konkrétnymi menami spoločností, kde ste uskutočnili platbu. Prepojenie prichádza aj v podobe aplikácie Platby, ktorá je rozšírenou verziou predchádzajúcej prvotiny pod názvom Skener.

Kombináciou oboch aplikácií – Účty a Platby – tak môžete získať pohodlný spôsob, ako pomocou aktivovaného internet bankingu, obsluhovať naplno svoje transakcie a účty v Slovenskej sporiteľni.

Účty
Slovenská sporiteľňa, a.s.
Verzia 1.0 (11. 6. 2012)
Veľkosť 952 kB
2.1+

Zadarmo

Zdroj, foto: Google Play Store, aplikácia Účty

Tagy :

Existujú len tri veci, ktoré v živote naozaj milujem: písanie, informačné technológie a svoju rodinu a blízkych. MôjAndroid.sk mi poskytuje priestor, ako si tieto tri veci užívam všetky naraz. Ak sa ma chcete niečo opýtať, pochváliť článok alebo vyjadriť kritiku, píšte mi na e-mail: zdenko@mojandroid.sk . Teším sa na vaše podnety na zlepšovanie mojej práce pre vás.

9

Podobné články

Chcete mať všetky Slovenské a České Android aplikácie v mobile? Stiahnite si našu aplikáciu.
TOPlist TOPlist