HTC zariadenia prinášajú predinštalovanú aplikáciu LogMeIn Rescue

20. Marec 2012 1

HTC a LogMeIn sa dohodli na partnerstve, ktoré prináša používateľom zariadení spoločnosti HTC nové možnosti v diaľkovom ovládaní svojho mobilného smartfónu. LogMeIn Rescue je predinštalovaná aplikácia priamo v zariadeniach HTC, ktorá umožňuje ovládanie smartfónu v podstate kdekoľvek a kedykoľvek a zároveň umožňuje prístup v prípade odcudzenia alebo straty zariadenia.

LogMeIn Rescue poskytuje plné pohodlie pri ovládaní smartfónu, kde sa používa prijateľné rozhranie, ktoré už nie je pre používateľa komplikované a neprehľadné. Taktiež nie je problém s bezpečnosťou ovládania a prípadného sledovania. Stačí v nastaveniach urobiť patričné úkony a bezpečnosť a súkromie je ochránené. Viac si môžete prečítať v tlačovej správe, ktorú vám prinášame v originálnom znení na druhej strane článku.

Zdroj, foto: Phandroid.com

Tagy :

Existujú len tri veci, ktoré v živote naozaj milujem: písanie, informačné technológie a svoju rodinu a blízkych. MôjAndroid.sk mi poskytuje priestor, ako si tieto tri veci užívam všetky naraz. Ak sa ma chcete niečo opýtať, pochváliť článok alebo vyjadriť kritiku, píšte mi na e-mail: zdenko@mojandroid.sk . Teším sa na vaše podnety na zlepšovanie mojej práce pre vás.

1

Podobné články

TOPlist TOPlist