Aplikácia Task Switcher – nový prístup na správu úloh

19. marec 2012 7

Operačný systém Android je oproti niektorým konkurentom v popredí v tom, že poskytuje možnosť multi-taskingu priamo v systéme. Aj keď mnohí vývojári pochopili výhody tejto funkcie, Android je v mnohých ohľadoch stále mierne vpredu pred konkurenciou. Dnes sme sa rozhodli predstaviť vám aplikáciu pod názvom Task Switcher, ktorá poskytuje priamo z kontextového menu rýchly prístup k posledným otvoreným aplikáciám.

Aplikácia Task Switcher poskytuje rýchly prístup k aplikáciám, ktoré ste posledne používali. Aby ste si nezahltili „hornú lištu“ množstvom aplikácií, Task Switcher poskytuje možnosť nastavenia zobrazovania konkrétneho počtu posledných aplikácií, ktorý vám najlepšie vyhovuje.

Task Switcher je veľmi nápomocná aplikácia, najmä ak často pracujete s viacerými aplikáciami v súbehu. Aplikácia je dostupná v Google Play Store a je zadarmo.

Zdroj: XDA Developers

Task Switcher

Tagy :

Existujú len tri veci, ktoré v živote naozaj milujem: písanie, informačné technológie a svoju rodinu a blízkych. MôjAndroid.sk mi poskytuje priestor, ako si tieto tri veci užívam všetky naraz. Ak sa ma chcete niečo opýtať, pochváliť článok alebo vyjadriť kritiku, píšte mi na e-mail: zdenko@mojandroid.sk . Teším sa na vaše podnety na zlepšovanie mojej práce pre vás.

7

Podobné články

TOPlist TOPlist